Toptan Gözlük

 

 

 

toptan gözlük

 

Toptan Gözlük

Optik sektörü gün geçtikçe büyüyen bir pazardır. Bu pazarda mağaza açmak isteyen bir girişimcinin yanında optisyen bulundurması gerekir. Kişinin kendisi de optisyen olabilir. Optisyen olabilmek için 2 yıllık optisyenlik bölümünü bitirmek gereklidir. Bu eğitim ilgili üniversitelerde verilmektedir. Dünya üzerinde gözlük kullanan çok sayıda insan bulunmaktadır. Günümüzde gözleri dinlendirmek amacıyla bile gözlük kullanan kişiler bulunmaktadır. Optik, güneş, iş ve spor gözlükleri olmak üzere birkaç sınıf gözlük çeşidi bulunmaktadır. Gözlük çeşitlerinin fazla olması ve kullanıcısının da çok olması nedeniyle gözlük ticareti de canlı kalmaktadır. Bu amaçla gözlük üretimi yapan fabrikalar, toptan gözlük satışı yapan firmalar kurulmuştur. Siz de toptan gözlük satan firmalar sayesinde uygun fiyatlarla gözlük alabilirsiniz. Aldığınız gözlüklerin satışını yapabilirsiniz.

Toptan Gözlük Satın Almak, Gözlük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada satın alabileceğiniz yüzlerce gözlük modeli farklı kalite seviyelerinde bulunmaktadır. Peki gözlük satın alırken kalitesini nasıl anlayacaksınız? Gözlük satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta karşınızda her zaman ulaşabileceğiniz bir firmanın olmasıdır. Hangi marka olursa olsun herhangi bir sorunuza veya sorununuza cevap veremeyecek, konumu belirsiz bir firma her zaman risk teşkil etmektedir. İlk olarak gözlüğü elinize aldığınızda montaj noktalarının uyumu, yüzey pürüzsüzlüğü ve görünümü, kullanılan metal süs parçalarının kalitesi önemlidir. İkinci konu ise yüzünüze taktığınızda burun aralıklarının ve sap tarafında kulak arkasının kavranması ergonomi açısından önemlidir. Diğer bir konu bu ürünün 2 yıl boyunca üretim hatalarına karşı garanti verip vermediğidir. CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 gibi kalite sertifikalarına sahip olan bir firma ürününün arkasında olacaktır, bu belgeleri mutlaka istemelisiniz. Bir diğer nokta da gözlüklerin orijinal olmasıdır. Marka patent belgesini isteyebilirsiniz. Bu gözlüklerin çerçeveleri dayanıklı olmamaktadır. Ayrıca bu gözlüklerin camları da göz sağlığını olumsuz etkilemektedir. Cam kontrolünün de mutlaka testlerle sağlanması gerekmektedir.

Toptan Gözlük Çerçeveleri

Gözlük çerçeveleri metal, plastik (TR90, ULTEM) veya asetat malzemeden imal edilmektedir. Seçeceğiniz gözlük çerçevesi müşteri kitlenizin yaşına, kişiliğine, gelir düzeyine, saç ve cilt tonuna (çerçeve rengi seçimi için) uygun olmalıdır. Ülkeden ülkeye değişen surat yapısına istinaden alınacak çerçevenin yüzle uyum sağlaması son derece önemlidir. Kulak arkasında ya da burun üzerinde çerçeveyle temas eden bölgelerde baskı hissetmemek gerekir. Böyle bir durumda gözlüğü uzun süre konforlu bir şekilde kullanmak zorlaşır. Çerçeve saplarının yüz şeklinize göre ayarlanması da önemlidir. Bu ayarın olmadığı bir gözlük kullanırsanız şakaklarınıza baskı yaparak baş ağrısına neden olabilir.

Gözlük Alırken önemli!

Toptan gözlük satın almaya karar verdiğinizde ilk olarak güvenli bir firma arayışına girmelisiniz. Kurumsal bir firma, yapacağınız alışverişten memnun kalmanızı sağlayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Toptan gözlük satın alacağınız firmanın bulunduğunuz bölgeye yakın olması önemlidir. Böylelikle ürünlerinizi daha kısa sürede teslim alabilirsiniz. Toptan gözlük satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da firmanın sahip olduğu belgelerdir. Sattığı ürünler için orijinal ürün belgesine sahip bir firmadan alışveriş yapmalısınız. Böylece satın aldığınız gözlükler garanti kapsamında olmaktadır. Gözlüklerle ilgili bir sıkıntı olduğunda garanti kapsamında değiştirebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizde garanti belgeli gözlük almayı daha güvenli bulurlar. Gözlüklerinizin garanti belgesine sahip olması sizi diğer firmalar arasında öne geçirecektir.

 

toptan gözlük

Her zaman yanınızdayız

*Kaliteli ürün, çevreye zararsız üretim politikası
*Optik ve Güneş gözlüklerinde çeşitlilik ve üretim devamlılığı
*Dünya standartlarına uygun CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 sertifikalı ürünler
*2 yıl garanti, ücretsiz değişim
*Ülkenize kolay ithalat, ücretsiz danışmanlık hizmeti

Toptan gözlük siparişi vermek, bayimiz olmak ve ürünlerimize sahip olmak için lütfen buraya tıklayarak bayilik başvuru formumuzu doldurun.