Toptan Gözlük

 

toptan gözlük

 

Toptan Gözlük

Optik sektörü gün geçtikçe büyüyen bir pazardır. Bu pazarda mağaza açmak isteyen bir girişimcinin yanında optisyen bulundurması gerekir. Kişinin kendisi de optisyen olabilir. Optisyen olabilmek için 2 yıllık optisyenlik bölümünü bitirmek gereklidir. Bu eğitim ilgili üniversitelerde verilmektedir. Dünya üzerinde gözlük kullanan çok sayıda insan bulunmaktadır. Günümüzde gözleri dinlendirmek amacıyla bile gözlük kullanan kişiler bulunmaktadır. Optik, güneş, iş ve spor gözlükleri olmak üzere birkaç sınıf gözlük çeşidi bulunmaktadır. Gözlük çeşitlerinin fazla olması ve kullanıcısının da çok olması nedeniyle gözlük ticareti de canlı kalmaktadır. Bu amaçla gözlük üretimi yapan fabrikalar, toptan gözlük satışı yapan firmalar kurulmuştur. Siz de toptan gözlük satan firmalar sayesinde uygun fiyatlarla gözlük alabilirsiniz. Aldığınız gözlüklerin satışını yapabilirsiniz.

Toptan Gözlük Satın Almak, Gözlük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada satın alabileceğiniz yüzlerce gözlük modeli farklı kalite seviyelerinde bulunmaktadır. Peki gözlük satın alırken kalitesini nasıl anlayacaksınız? Gözlük satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta karşınızda her zaman ulaşabileceğiniz bir firmanın olmasıdır. Hangi marka olursa olsun herhangi bir sorunuza veya sorununuza cevap veremeyecek, konumu belirsiz bir firma her zaman risk teşkil etmektedir. İlk olarak gözlüğü elinize aldığınızda montaj noktalarının uyumu, yüzey pürüzsüzlüğü ve görünümü, kullanılan metal süs parçalarının kalitesi önemlidir. İkinci konu ise yüzünüze taktığınızda burun aralıklarının ve sap tarafında kulak arkasının kavranması ergonomi açısından önemlidir. Diğer bir konu bu ürünün 2 yıl boyunca üretim hatalarına karşı garanti verip vermediğidir. CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 gibi kalite sertifikalarına sahip olan bir firma ürününün arkasında olacaktır, bu belgeleri mutlaka istemelisiniz. Bir diğer nokta da gözlüklerin orijinal olmasıdır. Marka patent belgesini isteyebilirsiniz. Bu gözlüklerin çerçeveleri dayanıklı olmamaktadır. Ayrıca bu gözlüklerin camları da göz sağlığını olumsuz etkilemektedir. Cam kontrolünün de mutlaka testlerle sağlanması gerekmektedir.

Toptan Gözlük Çerçeveleri

Gözlük çerçeveleri metal, plastik (TR90, ULTEM) veya asetat malzemeden imal edilmektedir. Seçeceğiniz gözlük çerçevesi müşteri kitlenizin yaşına, kişiliğine, gelir düzeyine, saç ve cilt tonuna (çerçeve rengi seçimi için) uygun olmalıdır. Ülkeden ülkeye değişen surat yapısına istinaden alınacak çerçevenin yüzle uyum sağlaması son derece önemlidir. Kulak arkasında ya da burun üzerinde çerçeveyle temas eden bölgelerde baskı hissetmemek gerekir. Böyle bir durumda gözlüğü uzun süre konforlu bir şekilde kullanmak zorlaşır. Çerçeve saplarının yüz şeklinize göre ayarlanması da önemlidir. Bu ayarın olmadığı bir gözlük kullanırsanız şakaklarınıza baskı yaparak baş ağrısına neden olabilir.

Gözlük Alırken önemli!

Toptan gözlük satın almaya karar verdiğinizde ilk olarak güvenli bir firma arayışına girmelisiniz. Kurumsal bir firma, yapacağınız alışverişten memnun kalmanızı sağlayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Toptan gözlük satın alacağınız firmanın bulunduğunuz bölgeye yakın olması önemlidir. Böylelikle ürünlerinizi daha kısa sürede teslim alabilirsiniz. Toptan gözlük satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da firmanın sahip olduğu belgelerdir. Sattığı ürünler için orijinal ürün belgesine sahip bir firmadan alışveriş yapmalısınız. Böylece satın aldığınız gözlükler garanti kapsamında olmaktadır. Gözlüklerle ilgili bir sıkıntı olduğunda garanti kapsamında değiştirebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizde garanti belgeli gözlük almayı daha güvenli bulurlar. Gözlüklerinizin garanti belgesine sahip olması sizi diğer firmalar arasında öne geçirecektir.

toptan gözlük
TOPTAN GÖZLÜKTE TERCİH OPTİFABRİK

Toptan gözlükte en çok tercih edilen firmalardan olan Optifabrik, üretim kalitesinden ödün vermeyerek müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen, Türkiye’nin en büyük gözlük fabrikalarından biridir. Toptan gözlük satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli konuları müşterilerimize sunmaktayız. Toptan güneş gözlüğü veya toptan optik gözlük satın alırken model seçimi ve hedef kitle, ürün kalitesi ile entegre olmalıdır. Ülkeden ülkeye değişen model tercihleri, hedef yaş grubu skalasını da arttırmak için hem klasik hem de modern güneş gözlüğü ve optik gözlüklerden seçilmelidir. Optifabrik Gözlük Sanayi ve Ticaret AŞ gözlük modelleri, her sene en çok satılan gözlük dizaynları göz önünde bulundurularak seçilmektedir. Dolayısı ile bizi tercih ettiğinizde kendi fikir ve düşüncelerin yanı sıra, bizim de tavsiyelerimiz daha kuvvetli bir kreasyon oluşturmanızı sağlayacaktır. Toptan gözlük satın alırken Toms Teddy markamızın modellerini incelemelisiniz.

Toptan gözlük satın alırken kreasyonun oluşturulması kadar ürün kalitesi de önemlidir. Optifabrik Gözlük Sanayi, 50’den fazla personeli ile üretim kalitesinden ödün vermeyerek ürünlerini size sunmaktadır. Üretim prosesimizde kontrol ekipleri, her aşamada kontrol sağlamaktadır. İlave olarak paketleme esnasında son aşamada kontroller sağlanarak sizlere gönderilmektedir. Ürettiğimiz güneş ve optik gözlüklerin paketlemesi de taşıma esnasında hasar görmemesi için dikkatli yapılmaktadır.

Türkiye’de 1500 optik mağazada ürünlerimizi görebilirsiniz, optik mağaza bayi listemiz web sitemizin ana sayfasında bulunmaktadır. Sadece Türkiye’de değil 15’den fazla ülkede tercih edilen gözlüklerimiz yaptığımız işi sevdiğimizi göstermektedir.

‘’Üretmeyi seviyoruz, sizin için üretiyoruz’’ sloganı ile çıktığımız bu yolda her geçen gün ailemizin sizlerle büyümesi bizi mutlu etmektedir.

Optifabrik, üretim ve ürün kalitesini belgelendirmiş bir firmadır. Optifabrik’te üretilen her gözlük için CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485, FREE SALE sertifikalarımız mevcuttur. Sertifikalarımızın olması, sizin de müşterilerinize bizim ürettiğimiz gözlükleri gönül rahatlığı ile daha kolay satmanızı sağlayacaktır.

Optifabrik’ten toptan gözlük satın alım yapan müşterilerimiz sadece satın alma aşamasında değil hizmetlerimizde satış sonrası da faydalanmaktadır. Gözlüklerimize sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada 2 yıl garanti vermekteyiz. Toptan gözlük satın alım yaparken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de satış sonrası hizmettir. Üretim kalitemize güveniyoruz, ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Toptan gözlük satın alarak bizimle çalışmaya başlayan müşterilerimiz ile uzun yıllar çalışmak temel hedefimizdir. Yeni modeller çıktığında müşterilerimiz ile paylaşıyor, hangi modellerin daha fazla satıldığını müşterilerimize bildiriyoruz. Güncel modayı takip etmek, toptan gözlük satışımızın devam etmesi için önemlidir. Tüm müşterilerimiz ile ekip gibi çalışmaktayız, önemli bilgileri sizlere aktarıyor, sizden gelen önemli fikirleri değerlendiriyoruz. İletişimimizin sürekliliği bizim daha dinamik kalmamızı sağlamaktadır.

Toptan gözlük firmalarına tavsiyemiz aracı firmalar yerine üretim yapan firmalar ile çalışmalarıdır. Optifabrik, 2000 metre kare kapalı üretim tesisi ve 1300 gözlük modeli ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir firmadır. Üretim firmaları ile çalışmanız üretim devamlılığı için önemlidir. Unutmayın ki çok satılan ürünlerinizin stoklarını tamamlamanız firmanız için önemlidir.

Toptan gözlük satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

Her zaman yanınızdayız

*Kaliteli ürün, çevreye zararsız üretim politikası
*Optik ve Güneş gözlüklerinde çeşitlilik ve üretim devamlılığı
*Dünya standartlarına uygun CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 sertifikalı ürünler
*2 yıl garanti, ücretsiz değişim
*Ülkenize kolay ithalat, ücretsiz danışmanlık hizmeti

Toptan gözlük siparişi vermek, bayimiz olmak ve ürünlerimize sahip olmak için lütfen buraya tıklayarak bayilik başvuru formumuzu doldurun.