TOPTAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ NASIL SATIN ALIRIM?

Markanıza güneş gözlüğü eklemek istiyor olabilirsiniz veya yeni bir güneş gözlüğü markası da oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda modelleri teker teker toplayarak bir koleksiyon oluşturmak imkansızdır. İhtiyacınız olan tek şey Optifabrik ile görüşerek ideallerine hızlı ulaşmak…

NEREDEN BAŞLAMALI, NE YAPMALI?

İlk öncelikle markanıza ait bir patentiniz olmalı, patent alırken güneş gözlüğü sınıfını mutlaka eklemelisiniz. Toptan güneş gözlüğü satın alımlarında yeni bir marka oluşturacağınız için model seçimlerini bölgesel olarak yapmak önemlidir. Optifabrik, ağırlıklı hangi bölgede ve şehirde satış yapılacak ise sizinle tüm tecrübesini paylaşacaktır. Önemli olan hep birlikte, emin adımlarla büyümektir. Optifabrik olarak bu temel politikamız ile her zaman yanınızdayız.

TOPTAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SATIN ALIRKEN HANGİ MODELLERİ SEÇMELİYİM?

Seçilecek modeller her yaş gurubuna hitap edebilmeli. Klasik yıllardır satılan ve herkes tarafından beğenilen güneş gözlüklerine ilave olarak günümüz modasına da uygun modelleri tercih etmek gerekir. Çünkü günümüz şartlarında insanlar giydikleri kıyafete göre güneş gözlüğü takmakta, renk uyumlarına önem vermektedir. Toptan güneş gözlüğü seçimini de bu kriterlere uygun yapmalısınız.

NEREDEN SATIN ALMALIYIM?

Kesinlikle kurumsal bir yapıda olup olmadığına bakılmalıdır. Eğer firma kurumsal bir yapıda değilse yaşadığınız herhangi bir sorunda karşınızda muhatap bulmanız çok zor olacaktır.

Satışı gerçekleştiren firmalarda kalite standartlarının her zaman yeterli düzeyde olması gerekmektedir. Kalitesiz malzeme satışı gerçekleştiren adresler hiçbir zaman toptan güneş gözlüğü alışverişi için doğru bir adres olmamaktadır. Optifabrik olarak sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız, en çok satan güneş gözlüklerini sizin için filtreleyebilmektedir. Böylece ilk olarak yüksek miktarda en çok satan ürünlerden satın alarak risklerini azaltabilirsiniz. Bu güneş gözlüğü model seçimlerinden sonra nispeten daha az satan ancak sunduğu tarz ile göz dolduracak dikkat çeken güneş gözlükleri de koleksiyona eklenmelidir. Böylece alıcılarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Aslında bu bilgiler toptan güneş gözlüğü satın alırken tercih edeceğiniz firma tarafından size gerçek ve doğru istatistiklerle sağlanıyorsa, şirketinizin temellerini sağlam oluşturuyorsunuz.

 

SATIN ALMA FİYATLARI VE SATIŞ FİYATLARI

Satışını gerçekleştireceğiniz güneş gözlükleri 2 yıl garanti belgeli olacaktır. Dolayısı ile insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden üretilmiş çerçevesi ve göz sağlığınıza zarar vermeyerek koruyacak lenslere sahip olması gerekir. Güneş gözlüğü camlarının polarize olması önemlidir. Bu durum satın alacağınız toptan gözlük modellerinin daha hızlı perakende satışını sağlayacaktır. Optifabrik ile çalışarak fiyat performans oranında zirveyi yakalayabilirsiniz. Üretim kalitesinden ödün vermeyerek çalışan fabrikamız CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 kalite sertifikalarına sahiptir.

Her zaman yanınızdayız

*Kaliteli ürün, çevreye zararsız üretim politikası
*Optik ve Güneş gözlüklerinde çeşitlilik ve üretim devamlılığı
*Dünya standartlarına uygun CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 sertifikalı ürünler
*2 yıl garanti, ücretsiz değişim
*Ülkenize kolay ithalat, ücretsiz danışmanlık hizmeti

Toptan güneş gözlüğü siparişi vermek, bayimiz olmak ve ürünlerimize sahip olmak için lütfen buraya tıklayarak bayilik başvuru formumuzu doldurun.