TOPTAN GÖZLÜK

toptan gözlük

MARKANIZLA TOPTAN GÖZLÜK SATIN ALMAK

Toptan gözlük, son dönemde Türkiye’de üretim kalitesinin artması ile birlikte güneş gözlüğü ve optik gözlük olarak talep haline gelmiş, kendi markanız ile toptan gözlük ürettirmek kolaylaşmıştır.

Herkesin hayalinde kendi markasını sokaktan geçen herhangi bir kişinin üzerinde görmek vardır. Bu durum bir insanın iş hayatındaki başarısını pekiştirdiği gibi aslında markanızın da tercih edilir duruma geldiğini göstermektedir.

Optifabrik, herkesin bu hayalini gerçekleştirmek ve toptan gözlük satın almak için sizlere hizmet vermektedir. Toptan gözlük satın almak isteyen kişiler en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünü geniş koleksiyonumuzda mutlaka bulacaklardır.

TOPTAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MÜ? TOPTAN OPTİK GÖZLÜK MÜ?

Tabii ki bu durum işinizi nasıl kuracağınız veya mevcut olan işletmenize nasıl yön vereceğiniz ile doğru orantılı bir konudur. Eğer yeni bir işletme kuruyorsanız ve bu bir optik mağaza değil ise toptan güneş gözlüğü satın almak en doğru tercih olacaktır. Çünkü optik gözlüklerin yasal satışı sadece optik mağazalara aittir. Eğer bir optik mağaza kuruyorsanız tabii ki hem güneş hem de optik olmak üzere toptan gözlük satın almalısınız. Son dönemde tekstil markaları da ürünlerin arasına kendi markaları ile güneş gözlüğü koymaya başlamışlardır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu markanıza ekleyeceğiniz güneş gözlüklerinin insan sağlığına zararsız, göz sağlığını koruyucu özelliklere sahip olmasıdır.

TOPTAN GÖZLÜK ALIŞVERİŞİNDE YENİ SEZON ÜRÜNLER

Model seçiminde klasik olan modellere ilave olarak yeni sezon güncel dizayn gözlükleri eklemek önemlidir. İnsanların bazıları gözlüğünü göz sağlığını düşünerek, bazıları ise hem göz sağlığını düşünerek hem de her mevsime yeni bir gözlük kullanarak girmek için satın alıyor. Hatta 4 veya 5 adet farklı model gözlük ile günlük kıyafetlerine kombinleyenler de var. Optifabrik, toptan gözlük satın alırken hem klasik modelleri hem de yeni modelleri sizlere sunacaktır.

HIZLI TESLİMAT

İthal gözlüklerin yurtdışından sipariş edilerek Türkiye’ye gelişi ortalama 4-5 ayları bulmaktadır. Toptan gözlük satın alırken seçtiğiniz modellerin hızlı üretilerek elinize ulaşması önemlidir. Çünkü ne kadar hızlı elinize ulaşırsa o kadar hızlı bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

PATENTİNİZ OLMALI

Kendi markanız ile gözlük ürettirmek istiyorsanız mutlaka patentinizin olmasına dikkat ediniz. Patent başvuruları ve onaylanması ortalama 8-10 sürmektedir. İlk başvuruyu gerçekleştirdikten sonra model araştırmalarına ve Optifabrik ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

EN UYGUN FİYATLARLA TOPTAN GÖZLÜK SATIN AL

Toptan güneş gözlük veya toptan optik gözlük fiyatları yeni markalar için önemli bir noktadır. Çünkü markanızın bilinirliğinin artması için satışlarınızın tercih edilebilir fiyatlarda olması gerekir. Dolayısı ile sizin de satın alma fiyatlarınızın uygun, satın aldığınız gözlüklerin kaliteli olması gerekir. Optifabrik, en ideal gözlük modellerini sizlere sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Her zaman yanınızdayız

*Kaliteli ürün, çevreye zararsız üretim politikası
*Optik ve Güneş gözlüklerinde çeşitlilik ve üretim devamlılığı
*Dünya standartlarına uygun CE, ISO9001, ISO10002, ISO13485 sertifikalı ürünler
*2 yıl garanti, ücretsiz değişim
*Ülkenize kolay ithalat, ücretsiz danışmanlık hizmeti

Toptan Gözlük siparişi vermek, bayimiz olmak ve ürünlerimize sahip olmak için lütfen buraya tıklayarak bayilik başvuru formumuzu doldurun.